Kaip perduoti vaizdą iš kompiuterio į televizorių ir žaisti žaidimus prie didesnio ekrano?

Žaidimo aprašymas: Kaip perduoti vaizdą iš kompiuterio į televizorių ir žaisti žaidimus prie didesnio ekrano?

Kompiuteris ir televizorius yra vieni iš dažniausiai naudojamų prietaisų namuose. Kompiuteryje laikome nuotraukas, vaizdo įrašus, žiūrime filmus, žaidžiame žaidimus ir pan. Todėl dažnai iškyla poreikis kompiuterį prijungti prie televizoriaus, norint vaizdą matyti didesniame ekrane. Ar įmanoma tai padaryti be laidų?

Kaip be laido prie TV prijungti kompiuterį?

Žaiskite žaidimus dideliame ekrane! Sakysite, neturite tinkamo laido kompiuteriui prie televizoriaus prijungti? Ne problema – papasakosime, kaip tai padaryti galite be jokio laido.

Pirmiausia įsitikinkite, kad ir kompiuteris, ir išmanusis televizorius yra prijungti prie vieno WiFi tinklo.

Kairiajame kompiuterio kampe spauskite Windows ikonėlę, tada keliaukite į „Nustatymai“. Pasirinkite „Įrenginiai“, o tada – „Bluetooth ir kiti įrenginiai“. Toliau rinkitės funkciją „Įtraukti Bluetooth arba kitą įrenginį“. Pasirinkę tai, spauskite „Belaidis ekranas arba dokas“.

Atlikę nurodytus veiksmus kompiuteryje pereikite prie televizoriaus ir nustatymuose suraskite funkciją „Ekrano atvaizdavimas“ / „Ekrano dalinimasis“ arba kažką panašaus (priklauso nuo konkretaus įrenginio). Toliau rinkitės jungimąsi prie kompiuterio ir spauskite „Turinio bendrinimas“. Kompiuterio ekrane atsiradusiame televizorių sąraše pasirinkite savąjį ir spustelėkite pelės mygtuką. Netrukus televizoriaus ekrane turėtumėte pamatyti savo kompiuterio ekrano vaizdą.

Kaip žaisti: